Kim jesteśmy?

BIURO RACHUNKOWE EKOFINANSE jest firmą działającą na rynku usług finansowo – księgowych. Podstawowym zakresem naszej działalności jest świadczenie usług księgowych oraz kadrowo-płacowych dla małych i średnich firm (segment MSP).

Właściciel biura ma uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, posiada 15 letni staż pracy w księgowości, wykształcenie ekonomiczne.

Dostęp do wyspecjalizowanych serwisów podatkowo-kadrowych oraz pokaźnych rozmiarów archiwum wiedzy podatkowej pozwala nam świadczyć usługi na profesjonalnym poziomie.

Pracujemy przy użyciu licencjonowanego oprogramowania księgowo-kadrowego.

Biuro ubezpieczone jest od odpowiedzialności cywilnej w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz niektórych czynności doradztwa podatkowego.

Na życzenie odbieramy dokumenty bezpośrednio od klienta, dostarczamy elektronicznie wykonane listy płac, rozliczenia, deklaracje, przelewy.

W zakresie spraw związanych z wykonywaniem umowy reprezentujemy Zlecającego w Urzędzie Skarbowym i ZUS-ie, Powiatowym Urzędzie Pracy I Urzędzie Wojewódzkim

Zakres naszych usług

Świadczymy usługi w zakresie ewidencji ryczałtowych, książki przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych oraz kadr i płac na najwyższym merytorycznym poziomie, ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań naszych Partnerów.

Oprócz podstawowych usług księgowo – płacowych opracowujemy budżety, biznesplany oraz dokumenty w zakresie księgowości zarządczej na podstawie danych z ewidencji księgowej.

Prowadzimy również rozliczenia z PFRON w zakresie obowiązkowych wpłat oraz dofinansowania wynagrodzeń osób niepełnosprawnych,

Świadczymy usługi w zakresie legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców.

W ramach naszej działalności zajmujemy się kompleksowo czynnościmi związanymi z ewidencją czasu pracy kierowców.

Zapewniamy zachowanie w tajemnicy wszystkich faktów oraz informacji uzyskanych w czasie prowadzenia spraw klienta.

Bez względu na to jaką firmę prowadzisz jesteś dla nas kluczowym i priorytetowym Klientem.

Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów, poprzez wysoką jakość świadczonych usług.

Dlaczego my?

Jakość . Potrafimy zapewnić usługi księgowe na najwyższym poziomie w konkurencyjnej cenie.

Zaufanie. Przygotowujemy ofertę dopasowaną dla Twojej Firmy.

Obsługa w j. rosyjskim, ukraińskim, niemieckim. W ramach obsługi księgowej lub kadrowo-płacowej jesteśmy gotowi na komunikację w języku rosyjskim, ukraińskim lub niemieckim.

Rzetelna obsługa finansowa. Bezpośredni kontakt z klientem oraz najwyższej jakości usługi finansowe w konkurencyjnych cenach.